KONST / Oljemålningar / Olja / collage 16327209
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: collage ej signerad olja olja på textil oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: collage ej signerad olja olja på textil oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12



